Rainbow SRX

Autoryzowany dystrybutor

Potężny silnik

Najnowszy produkt firmy Rexair, Rainbow SRX, do usuwania kurzu i zanieczyszczeń z Państwa domu wykorzystuje technikę zwaną Potęgą Wody (the Power of Water®). Sprawia ona, że zawieszony w powietrzu kurz jest pochłaniany przez odkurzacz Rainbow, a następnie kierowany do zbiornika z wodą wewnątrz odkurzacza. Brud pozostaje w wodzie, dzięki czemu powietrze w Państwa domu staje się świeże i czyste.

Certyfikat AHAM

Amerykańskie Stowarzyszenie Producentów Urządzeń Domowych AHAM przyznało odkurzaczom Rainbow odznakę gwarantującą, że urządzenia Rainbow mają pozytywny wpływ na jakość powietrza wewnątrz pomieszczeń poprzez zmniejszenie ilości znajdujących się w nich zanieczyszczeń.

Certyfikat AHAM

Zestaw Rainbow

W skład systemu czyszczącego Rainbow wchodzą:

głowica Rainbow SRX
szczotka do tapicerki
szczotka antystatyczna
szczotka podłogowo-ścienna
ssawka szczelinowa krótka
ssawka szczelinowa długa
końcówka pompująca
wieszak na szczotki
torba Aerofresh
rura ze stali nierdzewnej
2,5-metrowy przewód

Przyjemny zapach

Poza czyszczeniem powietrza Rainbow ma jeszcze inną funkcję – zapewnianie pięknego zapachu w Państwa domu. Oferujemy kilka aromatów od oficjalnego dystrybutora Rainbow. kurz jest pochłaniany przez odkurzacz Rainbow, a następnie kierowany do zbiornika z wodą wewnątrz odkurzacza. Brud pozostaje w wodzie, dzięki czemu powietrze w Państwa domu staje się świeże i czyste.

Akcesoria

A descriptive paragraph that tells clients how good you are and proves that you are the best choice that they’ve made.

rbm

RainbowMate

mała, lekka, napędzana dodatkowym silniczkiem szczotka elektryczna, dzięki której wyczyszczą Państwo trudno dostępne miejsca: wykładziny na schodach, meble tapicerowane czy fotele samochodowe.

rj

RainJet

akcesorium, które ułatwi Państwu czyszczenie twardych powierzchni. Dzięki dodatkowemu pojemnikowi na płyn, wymiennym gąbkom i szczotkom RainJet usunie nawet najsilniej przylegające zabrudzenia.

am

AquaMate

jeśli potrzebują Państwo akcesorium do czyszczenia dywanów, AquaMate jest najlepszym wyborem. Szerokokątne obrotowe włókna usuną najgłębiej osadzone zanieczyszczenia i spowodują, że dywan wyschnie błyskawicznie.

rm

RainMate

samodzielne akcesorium, które oczyści powietrze i rozprzestrzeni w domu przyjemny zapach. Dzięki niewielkiemu rozmiarowi idealnie nadaje się do sypialni czy biura.

mj

Mini Jet

nowa przystawka służąca do czyszczenia małych powierzchni dywanowych: oparć sof i foteli czy wykładzin samochodowych. Dzięki spustowi możliwe jest dokładne dozowanie substancji czyszczącej.

pn

Power Nozzle

napędzana silnikiem szczotka elektryczna przeznaczona do dywanów, wykładzin i innych twardych powierzchni.

Przewiń do góry